KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614617
nr 1361 4617
Olle Gustafsson
(f. 1934), Sverige
Oljemålning, "Pappas klöveräng", Klockestrand 2006, monogramsignerad. Olja på pannå, 53x64 cm
Olle Gustafsson, svensk målare född 1934.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:55:49
700 kr
1.000 kr
1.400 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)